2013 m. birželio 1 d., šeštadienis

Virtuvės baldai

      Praėjus 10mėn. nuo užsakymo priėmimo pagaliau gavome savo išsvajotus, ilgai lauktus virtuvės baldus. Gamintojas http://www.patogivirtuve.lt neįvykdė savo įsipareigojimų, t.y. nuo rugpjūčio mėnesio 2012 pasirašytos sutarties iki pat 2013 kovo mėnesio nepagamino baldų. Patogios virtuvės vienas iš UAB'ų "Kvadrus" bankrutavo, o naujai įsteigtas UAB"Patogi" taip pat nepagamino baldų, nei grąžino 12600Lt. Tai ko gero didžiausia pinigų sumos netektis per visą statybų eigą. Iš klaidų mokomės ir mes, pasimokykit ir Jūs.
       Balandžio mėnesį virtuvės kambarys jau buvo baigtas, supirkta visa buitinė technika, trūko tik baldų:Sudarėme naują sutartį su dar viena kauniečių įmone http://www.diremus.lt/. Per nepilną mėnesį atvažiavo ir sumontavo baldus. Tas pats projektas mums kainavo 10 000Lt.
Kitą dieną meistras pradėjo klijuoti plyteles:Kito fotoaparato nuotraukos :)
Ažuolinį alyvuotą virtuvės stalą įsigijome iš http://www.tikribaldai.lt modelis"CAROL 150". Kaina 1500Lt.


Trūksta:
1. Apatinio panelio po visais virtuvės baldais (3m - 150Lt plastikas apklijuotas nerudijancio plieno plona folija, labai primena "Ananasas" saldainių foliją.
2. LED apšvietimo (LED'ai, transformatorius)
3. Kėdžių. Pirkome ažuolines, vieneto kaina 136Lt. Svarstome gobeleną persitraukti oda.4. Pakabinamo šviestuvo virš pietų stalo.
5. Gerų puodų indukcinei viryklei. Pirkom iš Senukų kai buvo akcija -30% daugumai prekių.
6. Kitų smulkmenų.


Įdomesni daiktai mūsų virtuvėje:
  • Kempinė 
  • Pora - pipirinė ir druskinė 
  • O štai ir aš - alaus kamštelių atidarytuvas Komentarų nėra:

Rašyti komentarą