2014 m. kovo 12 d., trečiadienis

Laiptų pakopų apdaila

      Šis straipsnis vėl gi apie laiptus. Apie paskutinių betonių laiptų pakopų "aprengimą" ąžuolu. Darbus neskubėdamas atlikau pats, pradėjau vasarą ir baigiau prieš kelias savaites. Trūksta tik "plintusų" aplink laiptų pakopas.
Tai gi pradinę situaciją matome žemiau esančiose nuotraukose. T.y. plikos betoninės pakopos.


Ąžuolo klijuotas lentas atidavė tėvukas, kurios palėpėje pragulėjo gerą dešimtmetį. Ąžuoliukas tiko beveik ideliai. Reikėjo tik patrumpinti, ir vieną kitą lentą pasiaurinti.

Taip pat nušvitrinau lentas, nes nuo ilgo stovėjimo jos gerokai patamsėjo. Lentų atnaujinimui labai pagelbėjo plokštuminis "Einhell" šlifuoklis. Tereikėjo nusipirkti švitrinio popieriaus lapus Senukuose.

Laiptų vertikaliajai apdailai naudojau ažuolo+osb paketlenčių likučius.

 O čia jau matome (pirma pakopa) suklijuotas lentas ir parketlentas. Klijavimui naudojau mažai besiplečiančias Penosil EasyGun Foam putas.

Toliau sekė ąžuolinių kampukų pripjovimas ir priklijavimai palei aikštelės perimetrą. Bei gelsvo aliuminio kampuko tvirtinimas pirmosios pakopos sankirtoje su grindimis.
Paskutinis žingnis medžio alyvavimas. Šiam darbui vėl gi panaudojau alyvos likučius nuo grindų alyvavimo, t.y. straipnis apie kurį rašiau čia.

Galutinis rezultatas:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą