2018 m. birželio 29 d., penktadienis

Tinklelis nuo uodų ir kitų mašalų

Gyvename prie upės ir miškų dėl to vasarą netrūksta uodų ir kitų mašalų. Mėgstame miegoti atidarytais langais, o bet tačiau nusprendėm mašalams užkirsti kelią į mūsų namus.

Pasirinkome DOMUS LUMINA siūlomus tinklelius su roletais tvirtinamus lango išorėje. Yra antras variantas tinklelis tvirtinamas kabliukais. Tai gerokai pigesnis variantas, tačiau nepatiko pats faktas, kad kabliukai tvirtinami prie lango tarpinių, langą uždarai tarpinės deformuojasi. Manau, vėliau tarpinės pasės tvirtinamose vietose ir pasidarys ne tokios sandarios. Antras dalykas tinklelį reikės išiminėti. Roletą patraukei išsiskleidė, dar kartą patraukei susiskleidė.
Nuotraukos prieš montavimą

Nuotraukos po montavimo


Pats gaminys atrodo kokybiškas, aliumininis profelis, nudažytas milteliniu būdu raudonai pagal mūsų RAL. Roleto spyruoklės stiprios. Montuotojas minėjo, kad pats tinklelis turėtų laikyti apie 8 metus, vėliau jį bus galima pakeisti.

Kas nepatiko:
  1. ilgas gamybos terminas. Žadėjo pagaminti per tris savaites, o realiai pagamino per 6 savaites. Telefono ragelio nekelė, vis žadėjo žadėjo. Žodžiu visų pinigų nemokėkit, kad nedingtų motyvacija gaminti :) 
  2. erzina pliaukštelėjimas uždarant durelis, kurios prilimpa magneto pagalba 
  3. nepatiko ir pati kaina, kuri nėra maža. Viso penki langai ir vienerios durys atsiėjo 680€ su montavimo darbu ~1,5val.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą